SŁOWEM WSTĘPU

Witam Was!

Jeżeli poszukujecie odrobiny motywacji albo ciut więcej to dobrze trafiliście! Postaram się dać Wam tyle energii ile tylko dam radę umieścić w jednym poście. Proponuję fotografie, cytaty, filmy… co tylko zapragniecie.

Jestem osobą, która potrzebuje codziennej dawki motywacji aby dobrze zacząć dzień i spokojnie (chociaż niekoniecznie) go skończyć. Pomyślałam więc, dlaczego motywując siebie nie mogę równocześnie motywować innych? No więc powstał pomysł bloga!

✔ aby lepiej żyć

✔ aby nie bać się zmian

✔ aby pewnie iść przez życie

✔ dla lepszych poranków

✔ dla ulepszania siebie

Nie będę robić tutaj odkryć na skalę światową ale może niektórym pomogę zmienić spojrzenie na życie i choć na chwilkę wywołam uśmiech.

Uwielbiam jak wszystko mam poukładane więc na wstępie uprzedzę Was, że motywacja motywacją ale pojawią się tutaj też posty o innej tematyce. Trochę cierpliwości i powoli wszystkiego się dowiecie 🙂

Już na dobry początek dam Wam jedną radę. Banalną aczkolwiek bardzo potrzebną aby ruszyć z miejsca i zacząć cieszyć się życiem. Przebaczmy ludziom, którzy zrobili nam coś bolesnego. Przebaczmy im bo życie z nienawiścią i urazą może nam jedynie zaszkodzić a przecież życie ma być piękne, prawda? Wówczas możemy robić następne kroki ku lepszemu! Ot co, to właśnie uważam za podstawę polubienia życia 🙂

Bruno na gorsze dni!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s